قوانین انجمن

انجمن عصرپادشاهان، ضمن خوش آمدگويي به شما عزيزان، آرزومند است محيطي صميمي را براي ارتقا سطح دانش شما كاربران گرامي فراهم كند. انجمن عصرپادشاهان بر آن است تا با ايجاد فضايي دوستانه، پذيراي تمامي مباحث منطبق بر چهارچوب قوانين اين انجمن باشد.

به اميد داشتن لحظاتي پر از موفقيت براي شما،‌ قوانين انجمن عصر پادشاهان به حضور اعلام ميگردد.

قوانین انجمن عصرپادشاهان:

 1. زبان رسمي اين انجمن فارسي ميباشد . به منظور سهولت در خواندن پست ها و همچنين احترام به زبان فارسي،‌از رسم الخط هاي ديگر استفاده نفرمائيد. پاسخگويي به اين پست ها ممنوع ميباشد.
  استفاده از زبانهاي ديگر در بخش آموزش زبان (انجمن گفتگوهاي آزاد) مجاز مي باشد.

 2. عنوان تاپیک باید نشانگر محتوای تاپیک باشد. ايجاد تاپیک هایی با عناویني از قبيل کمک، کمک فوری ، خیلی مهم و ... كه باعث افزایش توجه و علاقه سایر کاربران جهت مطالعه تاپیک و پاسخگویی به آن خواهد بود ممنوع ميباشد. تاپیک هایی که دارای عنوان نامناسب باشند، بنابر نظر مدیریت حذف یا ویرایش خواهند شد.

 3. تاكيد ميگردد كه براي طرح سوال يا موضوع مد نظر خود،‌ از انجمن و تاپيك متناسب با سوال يا موضوع خود اقدام نماييد. از مطرح كردن سوالات يا موضوعات خود در ساير انجمنها كه متناسب با موضوع شما نميباشد جدا خودداري نماييد.
  در صورت رعايت نكردن قانون فوق،‌ با توجه به نظر مديريت مبني بر جريمه،‌ پست يا تاپيك خاطي نيز حذف يا منتقل خواهد شد.

 4. در هنگام جواب دادن به سوالات مطرح شده، از تمسخر يا بكارگيري جملات، اصطلاحات و الفاظي كه باعث خجالت زده شدن يا دلسردي كاربر سوال كننده شود جدا خودداري فرمائيد. اين سايت محلي براي آموزش و يادگيري در همه سطوح است. ممكن است كه كساني سوالاتشان به نظر شما ابتدايي به نظر برسد، لذا اكيدا درخواست ميگردد، در جواب به سوالات مطروحه دقت لازم را داشته باشيد تا كسي دلسرد و خجل نشود.

 5. در صورتي كه جواب سوالي را نميدانيد،‌ از ارسال مطالبي كه باعث تشويش آن تاپيك يا سوال شود خودداري فرمائيد.

 6. هرگونه صحبت، پيشنهاد، انتقاد و اعلام نظر در خصوص عملكرد تيم مديريتي كينگزارا به علت عدم حضور ايشان جهت بررسي و مطالعه مطالب در اين خصوص و پاسخ دهي، به طور كلي ممنوع ميباشد.

 7. براي ارسال مواردي از اين قبيل تنها بايد از طريق ارسال ايميل به مديربازي اقدام نماييد.
  استفاده از كلمات و جملات مناسب در زمان ارسال پست ضروري مي باشد.در صورت ارسال كلمات، جملات ركيك، تمسخرآميز، مواردي كه نشان دهنده بي احترامي به شخص يا گروهي باشند و در كل نامناسب، با نظر مدير با كاربر خاطي برخورد خواهد شد.
  تبصره 1 : موارد فوق شامل ضرب المثل ها،‌كلمات و جملات عاميانه و ... كه ميتوان از آنها برداشت توهين يا تمسخرآميز كرد نيز مشمول اين قانون ميباشد.
  تبصره 2 : در صورت مشاهده موارد فوق كه خلاف قوانين انجمن ميباشند، از بحث كردن و پاسخ دادن خودداري كرده و مراتب را سريعا به اطلاع مديريت انجمن برسانيد. براي اينكار از بخش گزارش اقدام نماييد.

 8. از انجام هرگونه بحثي كه باعث انحراف تاپيك از مسير اصلي خود شود و به نوعي خلاف قوانين انجمن باشد پرهيز كنيد. در صورت مشاهده اينگونه موارد، با تشخيص مديريت، تاپيك و يا بحث هاي اضافه حذف و كاربر يا كاربران خاطي جريمه خواهند شد.
  كاربران مي بايست از تاپيك هاي ارسال شده توسط خود مراقبت كنند و از منحرف شدن آن جلوگيري كنند. درصورت مشاهده مواردي كه باعث انحراف تاپيك شما شده اند يا پست هاي مغاير با قوانين،‌ آنها را گزارش كنيد.
  تبصره : استفاده از انجمن به عنوان تالارگفتگو شخصي نيز شامل بند فوق ميباشد.

 9. از ارسال تاپيكهاي تكراري جدا خودداري نماييد. براي جلوگيري از ارسال تاپيكهاي تكراري،‌ قبل از ايجاد تاپيك يا طرح سوال با استفاده از گزينه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالي خود در انجمن مطمئن شويد.
  تبصره: از نوشتن يك سوال يا موضوع در انجمن هاي مختلف جهت جلب توجه بيشتر خودداري نمائيد. در صورت مشاهده، از طريق حذف تمامي پستها و بنا بر نظر مديريت با كاربر خاطي برخورد خواهد شد.

 10. ذكر منبع فقط در قسمت گفتگوي آزاد،‌ پيرامون مباحث غير از عصرپادشاهان و در صورتي كه فاقد بهره شخصي باشد مجاز ميباشد. (بعنوان مثال ذكر منبع براي موضوعات علمي، سرگرمي و ...)

 11. اشاعه مسائل مربوط به هك (از بُعد منفي) و مواردي كه باعث آزار و اذيت ديگران شود اكيدا ممنوع مي باشد. موارد مجاز براي طرح شدن در انجمن شامل موارد مثبت از قبيل آموزش موارد امنيتي سيستم و مقابله با هكران و موارد مشابه مي باشند.

 12. انجمن عصرپادشاهان در قبال فايلها، تصاوير و موارد مشابه كه توسط كاربران رد و بدل ميشود هيچگونه مسئوليتي ندارد و همچنين اين گونه موارد هيچگونه تعهدي در زمينه سالم و ويروسي نبودن فايلهاي مربوطه را متوجه عصر پادشاهان نميكند. پيشنهاد ما رعايت اصول امنيتي و استفاده ازنرم افزارهاي ويروس يابي قبل از استفاده از اينگونه فايلها ميباشد

 13. مطالب و نظرات بيان شده در انجمن و تاپيكها صرفا نشان دهنده نظر و عقيده نويسنده آنها ميباشند و مسئوليت تمامي مطالب بر عهده شخص نويسنده آن ميباشد.اين نظرات و نوشته ها بيانگر نظر و عقيده مسئولان انجمن يا تفكر حاكم بر اين انجمن نيستند.

 14. ارائه نظر، ديدگاه و بيان هر گونه مطلب در خصوص جهت های سیاسی، رویکرد های مذهبی یا اعتقادی و همچنین جهت گیری های جنسی به طور کلی ممنوع می باشد و کاربر خاطی بنابر نظر مدیریت به شدت جریمه خواهد شد.

 15. رعايت مسائل و قوانين جاري كشور جمهوري اسلامي ايران در زمان مطرح كردن مطالب در انجمنها الزامي ميباشد. با كاربراني كه از مطالب و تصاوير خلاف اين قوانين استفاده نمايند با نظر مديريت انجمن به شدت برخورد خواهد شد.

 16. هر گونه بي احترامي به افراد، اعم از مديران انجمن عصرپادشاهان، كاركنان، اشخاص حقيقي و حقوقي ديگر ممنوع مي باشد. بديهي است كاربران خاطي جريمه خواهند شد. در صورت تكرار قانون شكني و انجام مواردي از قبيل فحاشي و ... كه باعث تخريب فضاي حاكم بر انجمن و توهين به افراد حقيقي و حقوقي گردد،‌ بنا بر نظر مديريت جريمه سنگين تر و يا اكانت كاربر براي هميشه توقيف خواهد شد.
  تبصره : هرگونه فعاليت اعم از ارسال پست، پيام خصوصي يا پيام مهمان و استفاده از عكس، آواتار و يا امضاي توهين آميز به قوم يا نژاد خاصي باشد نيز مشمول بند فوق مي باشد.

 17. كاربران اين انجمن به دليل عدم مشاهده پيشينه ساير كاربران (مانند تخلفات، تذكرات و ...) صلاحيت نظردهي در خصوص جريمه ديگر كاربران را نخواهند داشت. لذا خواهشمند است از پرداختن به مسائل حاشيه اي فروم و دخالت در نحوه مديريت جدا خودداري فرمائيد.
  تبصره 1 : مديران این انجمن دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها همچنین محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب دهی به كاربران نيستد. گرچه ما به جهت نزدیکتر شدن رابطه صمیمی و متقابل بین مدیریت با کاربران، تا جای امکان جوابگوی شما خواهیم بود، اما این امر الزامی نبوده و در صورت اعتراض به عدم جواب دهی در خصوص نحوه مدیریت، حقی متوجه کاربران نخواهد بود.
  تبصره : در صورتی که از عملکرد عادلانه مدیری اطمینان ندارید و یا در خصوص جریمه ای سوال یا شکایتی دارید ابتدا با مدیر مذکور در این رابطه صحبت نمایید و در صورت قانع نشدن، موضوع را با مدیر ارشد آن مدیر مطرح نمایید.

 18. مسئول اصل گروه، سازنده و ايجاد كننده آن گروه ميباشد. لذا در صورت تخطي گروه و انجام فعاليت بر خلاف قوانين اين انجمن، ضمن حذف گروه، با سازنده يا ايجادكننده گروه با نظر مديريت برخوردخواهد شد.

 19. استفاده از علائم تجاري و تبليغاتي در هنگام ساخت امضا، آواتار و ... در هنگام ارسال پست يا تاپيك، خواه مربوط به خود باشد يا مربوط به اشخاص ديگر ممنوع ميباشد.

اخطار : در صورتيكه كاربري نسبت به عدم رعايت هر كدام از قوانين انجمن عصرپادشاهان شامل بندها و تبصره هاي توضيح داده شده اقدام نمايد،‌ مديران ميتوانند به منظور يادآوري قوانين و رفتار نامناسب كاربر اقدامات لازم از قبيل اخطار كتبي مستقيم (پيام خصوصي) را انجام داده و جريمه هاي مد نظر را اعمال نمايند.

در صورتيكه كاربر خاطي بدون توجه به اخطارها و تذكرات ارسال شده به رفتار غيرقانوني خود ادامه دهد، مديران مجاز به توقيف اكانت كاربر ميباشند. اين توقيف ميتواند براي مدت محدود يا بصورت دائمي اعمال گردد. اعمال اين محدويت در صورت لزوم، تا ورود IP كاربر به ليست محرومين از سايت نيز امكان پذير ميباشد.

نكته : 

حق تغییر قوانین انجمن عصرپادشاهان، برای مدیریت، محفوظ بوده در صورت تغییر، کاربران موظف به رعایت و توجه به قوانین جدید خواهند بود.

در صورت تغيير قوانين انجمن، مديريت از طريق اطلاعيه هاي سراسري در انجمن و يا ارسال پست در همين تاپيك، آن را به اطلاع شما كاربران گرامي خواهد رساند.

با آرزوي موفقيت و بهروزي براي شما كاربران گرامي

انجمن عصرپادشاهان

منوی کاربری

پیغام

بستن